Balkanlar Nakliye/2024 - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Balkanlar Nakliye/2024

Balkanlar nakliye hizmeti

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Balkanlar Nakliye/2024

   Gün-Hat; Uluslararası taşımacılık sektöründeki 17 yıllık deneyimi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında "özenle, güvenle" hizmet vermektedir.

 

   Gün-Hat; müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan ürettikleri ya da sattıkları malları istedikleri yerlere, istedikleri zamanda ulaştırmayı hedeflemiştir.Tedarik zincirindeki dağıtım, depolama, ulaştırma, stoklama, gümrükleme gibi tüm halkaları birbirinden ayırmadan bütünlük içinde yerine getirmeyi hedefleyen Gün-Hat; bu hizmet için takım ruhu ile çalışan profosyonel bir kadro oluşturmuştur. Böylece müşterinin zaman ve kaynak israfını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.,

 

  Uluslararası nakliyat hizmetimiz ile sürekli değişip gelişmekte olan sektörde, akılcı ve ekonomik çözümler üreterek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve lojistik destek sağlamaktayız.

Uluslararası nakliyat sektöründe güvenli ve zamanında taşımacılık hizmeti sunan Gün-Hat Uluslararası Nakliyat  Avrupa ve Balkanlar olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermektedir. Güven ve kalite çerçevesinde en iyi hizmeti en makul fiyatlarla size sunan firmamız ülkeler arası nakliyat konusundaki en elit kuruluşlar arasında yer almayı başarmış olmaktadır.

Almanya, Hollanda, İtalya  ülkeleri başta olmak üzere; Balkan Ülkeleri ( Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Romanya , Sırbistan, Slovenya ve Moldova)  ülkelerine hizmet verilmektedir.

Tüm ürün, mal ve eşyalarınızı son derece güvenli bir şekilde istenilen zaman içerisinde ülkeler arası nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

 

Gün-Hat Uluslararası Nakliyat Balkan Ülkelerine Uluslararası nakliye ve ihracat hizmetleri ile 1997 yılında göreve başlamıştır. Çağdaş, hızlı ve profesyonellik anlayışı ile bu sektöre yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

    Türkiye-Balkanlar Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • İthalat / İhracat Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Uçak Hizmeti  
 • Sal Kasa Taşımacılığı

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram