Polonya Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Polonya Nakliye

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Polonya Nakliye

POLONYA TAŞIMA

Gün-Hat Nakliyat, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile Polonya Nakliye, Polonya Taşıma, Polonya Komple Tır ve Polonya Parsiyel Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Gün-Hat Nakliyat olarak güçlü altyapımız, entegre çözümlerimiz, uzman kadromuz ile Polonya ithalat ve ihracat alanında dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere ve rotalara göre özel çözümler üretebiliyoruz.

Gün-Hat Nakliyat, Türkiye - Polonya arasında Uluslararası Taşımacılık, lojistik (nakliye-nakliyat) yapan firmalar içinde uluslararası taşımacılık fiyatlarıyla kaliteyi memnuniyetle ölçümleyen bir iş anlayışıyla hizmet vermektedir. Polonya karayolu taşımacılık çalışmaları ile uzun yıllardan bu yana gündemde bulunan firmamız Türkiye’de nakliye yapan firmalar arasında önemli bir konumda bulunmaktadır. Polonya taşımacılık firmaları arasında her zaman en üstlerde varlığını sürdürecek olan firmamız, bu bağlamda oluşabilecek bütün Polonya taşıma fiyatlamasında düşük maliyet ile en hızlı lojistik hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca Polonya parsiyel nakliye hizmet olarak da oluşacak parça yük ürünlerinizin de Polonya parsiyel taşımacılığı olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firmamız deneyimli sürücüleri kontrolündeki yüksek modelli araçları ile Polonya’ya en kısa sürede yükünüzün teslimatını sağlayabilmektedir. Polonya lojistik taşımacılığı kapsamında özellikle parsiyel nakliye ya da grupaj nakliye gibi alternatif hizmetler öne çıkar.

Polonya kara taşıma fiyatları için standart bir aralık değeri mevcut olmamakla birlikte, yararlanılacak olan hizmetin fiyatları niteliğe göre çeşitlilik göstermektedir. Polonya taşımacılığı için en etkili, maliyet odaklı ve hızlı lojistik yönteminin bulunması için lojistik hesaplamalar hayati önem taşır. Polonya tır taşımacılığı veya Polonya / Türkiye karayolu tır taşımacılığı ile ilgili fiyatlandırma yaparken net ölçü ve birim kg ihtiyaç duyulur. Bu detaylar doğrultusunda Polonya yurtdışı taşıma fiyatlaması yapılmaktadır.

Polonya’ya Hızlı, Güvenli Lojistik Hizmetleri, Taşımacılık süreçlerinizde modern ve yenilikçi yaklaşımlarımızla Lojistik çözüm olanakları sağlıyoruz.

Ayrıca Polonya ihracat, ithalat, Nakliye, Uluslararası taşıma, Karayolu, Karayolu Parsiyel, Karayolu Komple Tır, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı,  Lowbed Taşımacılığı gibi Proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

   

 

Türkiye-Polonya Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • İthalat / İhracat Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Uçak Hizmeti
 • Sal Kasa Taşımacılığı

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram