İspanya Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

İspanya Nakliye

İspanya nakliye

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. İspanya Nakliye

Her ne kadar kolay gibi görünse de lojistik hem çok önemli hem de oldukça zor bir işlemdir. Bir kere bu iş için yetiştirilmeyen kişiler tarafından planlandığı zaman mağduriyet yaşayan pek çok firma olduğu görülüyor. Bu nedenle sistemin eğitimi alan kişilere işi teslim etmek gerekiyor. Bir ürünün üreticisinden alınarak tüm işlemlerini yapmak ve sonra da tüketiciye ulaştırmak lojistik sisteminin ana amacıdır. Bu amaç içerisinde depolamadan ambalajlamaya, malzeme idaresinden nakliyeye kadar her detay lojistik firmasının denetimi altında yapılıyor. İspanya lojistik hizmeti de veren bir firmamız sayesinde güvenli aktarım yapılabiliyor. Fiyatların uygun tutulması, firmalar için önemli oluyor.

Pazarlama sektörünün olmazsa olmazı lojistiktir. Çünkü üretilen ürünlerin bir şekilde doğru planlama ile tüketicilere ulaştırılması gerekecektir. Hem de zamanında ulaşım en önemli görevdir. Taze sebze ya da meyve ticareti yapılıyorsa hem uygun şartların sağlanması hem de uygun sürede teslim edilmesi gerekecektir. Ancak işinin ehli olan bir firma bunu başarabilir. Miktarı da belirlemek gerekiyor. 100 ton ürünü 10 tonluk taşıma sistemi ile 10 seferde taşımak da, 5 tonluk taşıma sisteminde 20 seferde taşımak da mümkündür. Burada önemli olan hangisinin daha avantajlı olacağına karar vermektir. İspanya lojistik söz konusu olduğunda da bu durum ortaya çıkacaktır.

Güvenilir firmalar ile anlaşan diğer kurumsal yapılar, süreçleri değerlendirdiklerinde kar elde ettiklerini görebiliyor. Yurtdışı ile ticaret yapan firmaların ürünlerinin güvenilir bir şekilde ulaştırıldığından emin olması gerekiyor. Yurtiçi söz konusu olduğunda lojistiği takip etmek mümkün olurken İspanya nakliye konusunda firmaların bu imkanları ellerinden alınıyor. Hem Avrupa içerisinde tanınan hem de daha önceki işlerini referans gösterecek firmamız sizlere en kaliteli hizmeti de sunabiliyor.

 

 İspanya Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • İthalat / İhracat Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Uçak Hizmeti 
 • Sal Kasa Taşımacılığı

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram