Portekiz Nakliye 2024 - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Portekiz Nakliye 2024

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Portekiz Nakliye 2024

Portekiz, lojistik açıdan Batı Avrupa'nın önemli ülkelerinden biri olmasının yanı sıra, önemli liman şehirleri ve karayolu ağları ile lojistik açıdan da değer vaat eden bir konumdur. Portekiz nakliyecilik hizmeti, ülkenin tüm lojistik avantajlarını göz önünde bulundurup çok yönlü bir ulaşım ağı üzerinde gerçekleşir. Bu doğrultuda, ülkenin mevcut ulaşım olanakları ile zenginleşen lojistik hizmetler, uluslararası ya da ülkelerarası boyutta Portekiz'e taşımacılık ihtiyacı olanlara en verimli şekilde yanıt vermektedir.

Portekiz Nakliye Süreçlerinde Hangi Lojistik Olanaklar Kullanılabilir?

Portekiz nakliye süreçlerinde farklı lojistik olanaklarından yararlanılabilmektedir. Özellikle ülkedeki denizyolu taşımacılığı olanaklarının gelişmiş olmasından dolayı, denizyolu taşımacılığı ile entegre intermodal taşımacılık olanakları kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, intermodal lojistik olanaklarının kullanıldığı durumlarda karayolu ve havayolu gibi taşımacılık modellerinden de faydalanılabilmektedir.

Kullanılacak olan ulaşım olanaklarının ya da belirlenecek olan rotanın en stratejik şekilde belirlenebilmeleri adın bir takım lojistik hesaplamaların yapılması gerekir. Yapılacak olan lojistik hesaplamalar, hedef lokasyona taşınacak olan eşya ya da ürünlerin transit yollar ya da diğer ulaşım olanakları ile en hızlı iletilmesini sağlar. Aynı şekilde kullanılacak olan yöntemlerin hızlı ve güvenli olması da bahsi geçen bu hesaplamalar sayesinde belirlenir.

Portekiz Lojistik Taşımacılık Hizmeti Başlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Portekiz lojistik taşımacılık hizmeti kapsamında öncelikli olarak taşımacılık faaliyetlerinin ne denli güveliği olduğuna dikkat etmek gerekir. Eğer karayolu ya da denizyolu taşımacılığı gibi olanaklar kullanılacaksa taşımayı gerçekleştirecek olan araçların ne denli güvenliği olduğu son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, Portekiz'e en hızlı teslimat ya da kargo taşımacılığı hizmetinin gerçekleşmesi için lojistik hesaplamaların yapılması ve yapılan hesaplama verilerinin sizinle paylaşılması da büyük önem arz eder.

Tüm bunların yanı sıra, Portekiz karayolu taşımacılığı için kullanılacak olan transit yolların doğru belirlenmesi de maliyet için önemli bir etkendir. Özellikle çok uzun mesafelerde eğer uygun havayolu ya da denizyolu olanakları mevcutsa intermodal taşımacılık lojistik olarak kullanılabilir. Bu yaklaşımın özellikle uluslararası ya da kıtalar arası boyutta kullanılması maliyet ve zaman açısından son derece yararlı sonuçlar verecektir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

 Türkiye – Portekiz Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Deniz Hizmeti   
 •  Sal Kasa Taşımacılık
 • İthalat/İhracat Hizmetleri                                                                                    
GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram