Bosna Hersek Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Bosna Hersek Nakliye

Gün-Hat, 1997 yılından bugüne uluslararası karayolu taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Romanya Taşımacılık, Bulgaristan Taşımacılık, Moldova Taşımacılık ve Belarus Taşımacılık karayolu nakliye hizmetlerimizdir.

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Bosna Hersek Nakliye

Gün-Hat Nakliyat olarak artık Sırbistan’dayız! Farklı ülkeler arasında endüstriyel malların veya her alandan eşyanın taşınmasını sağlayan hizmetler uluslararası taşımacılık ya da nakliyat adı ile tanımlanmıştır. Bu hizmetler içerisinde çok sayıda farklı alana bölündüğünden dolayı kişiler uluslararası taşımacılık hizmetlerinden yararlandıklarında pek çok zaman kusurlu hizmetler almaları da söz konusu oluyor.

Bosna Hersek Taşımacılık için Neden Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık?

Bununla birlikte hizmetin tamamlanması için gümrüklerden geçilmesi, ülke sınırlarının aşılması gibi pek çok önemli konu söz konusu olduğu için de uluslararası taşımacılık yapmak son derece profesyonellik isteyen bir iş olmaktadır. Bunun bilincinde olan kişiler için Seray Taşımacılık Bosna Hersek taşımacılık hizmetleri için en ideal firmalardan olmaktadır. 1997’den beri her geçen gün daha da büyüyüp genişleyerek ilerlemesine devam etmekte olan Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık bugüne kadar yapmış olduğu başarılı hizmetlerle ne kadar kaliteli bir firma olduğunu da ortaya koymaktadır.

Gün-Hat Nakliyat’ın Bosna Hersek Nakliye İşlemi için Avantajları

Sadece bir taşımacılık hizmetinin kusursuz bir şekilde tamamlanmasının ötesinde hizmetler vermeye gayret eden Gün-Hat UluslararasıTaşımacılık Bosna Hersek nakliye işlemleri sırasında her aşamada sahip olduğu olanaklar ölçüsünde geniş fırsatlar sunmaktadır. Tamamı uzman kadrodan oluşan ekibi sayesinde tüm süreçleri profesyonel bir şekilde geride bırakılan nakliye işlemlerinin en büyük avantajı ise istenilen noktalara teslimatları yapmanın sağlanması oluyor. 10 ülkede bulunan acentesinin yanı sıra depoları ile birlikte de müşterilerine depoları kullanma olanağı sunmaktadır. Araç filosu bakımından her türlü nakliye ve taşımacılık hizmetlerine cevap vermek üzere donanımlı bir yapıya sahip olan Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık bu araçların periyodik bakımlarını ve kontrollerini denetlemekte bu sayede taşımacılık işlemleri sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşmanın da önüne geçmektedir. Taşımacılık işlemleri için mal sigortasını hizmeti aldıktan sonra koşulsuz bir şekilde yapmakta olan Gün-Hat Nakliyat sayesinde güvenli bir hizmet alındığı da garanti edilebilir. Uydu ile araç takibinin yapılabildiği bir sisteme sahip olan  Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık müşterilerinin nakliye işlemlerine ilişkin sorularına da cevaplar bulabilmektedir.

Bosna Hersek Parsiyel Taşımacılık Süreci

Gün-Hat Nakliyat firmasının sunduğu en büyük avantajlardan biri de Bosna Hersek parsiyel taşımacılık olmaktadır. Parsiyel taşımacılığı yapmakta olan firmalar arasında en güvenilir hizmetleri vermekte olan Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık her türlü eşyanın en güvenilir şekilde hasarsız istenilen noktalara ulaştırılmasını sağlar. Buna ek olarak ADR içeren yüklerin taşınmasını da sağlayan firma, özellikle bu türden hassas yükler karşısında son derece profesyonel bir şekilde çalışarak hiçbir hataya yer vermeden taşımacılık işlemlerinin başarıyla sonlandırılmasını sağlamaktadır. Sadece endüstriyel bağlamdaki ürünlerin ve malzemelerin taşınmasını değil aynı zamanda ofis ve ev taşımacılığı gibi çözümleri de ortaya koyabilen Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık teslimat sürelerinde de zamanı en etkin şekilde yönetmektedir. 5 dilde destek veren firma sadece Türkiye’den değil aynı zamanda uluslararası alandan da pek çok müşteriye hizmet vermektedir.

 

   Türkiye – Bosna Hersek Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Deniz Hizmeti   
 •  Sal Kasa Taşımacılık
 • İthalat/İhracat Hizmetleri                   
GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram