Katar Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Katar Nakliye

Katar nakliye

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Katar Nakliye

Gün-Hat Nakliyat; olarak Türkiye – Katar nakliye işlerinde kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Doha nakliye hizmetinde yılların tecrübesi ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Katar taşıma fiyatları üzerine rekabetçi navlun avantajı sunan firmamız frigo tır, tenteli, sal kasa, gabari dışı ve ağır nakliye, karayolu, denizyolu, havayolu gibi butik çözümler sunarız.

 

Türkiye’nin Hangi Şehirlerinden Katar’a Nakliye Yapıyorsunuz?

İstanbul, Kocaeli, İzmit (Gebze), Ankara, Konya, Kayseri, Gaziantep, Hatay, Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Denizli İlleri başta olmak üzere tüm Türkiye İllerinden Katar Nakliye hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle her zaman taleplerinize doğru ve hızlı çözüm üretiyoruz.

Katar Doha Nakliye: Türkiye’den karayolu, denizyolu ve havayolu çözümlerimiz içerisinde Katar‘ın Doha Şehrine komple ve parsiyel konteyner, tır hizmeti sunarız. Katar’ın Başkenti olan Doha Şehri en merkezi yerdir. Ticari ve resmi işlemlerin çoğu kısmı bu şehirden idari edilmektedir.

Dünyanın dört bir yanına ithalat ve ihracat yüklerinizi taşıyan ve tüm müşterilerine memnuniyet garantisi verecek profesyonelliğe sahip olan Gün-Hat Transport, Katar nakliye hizmetleri kapsamında okyanus ötesi lojistik operasyonlarınız için de güvenilir çözümler sunmayı sürdürüyor. Ekonomik anlamda en avantajlı teklifleri, sorunsuz nakliye kolaylığıyla buluşturan lojistik çözümler sunmakla birlikte Türkiye-Katar nakliye hattında tüm nitelik ve nicelikteki nakliye talebinizi karşılamaktayız.

Taşımacılık sektöründe edindiğimiz deneyim ve ara vermeden yaptığımız yatırımlarla Katar gemi nakliye hizmetlerimiz kapsamında sizlere her tip yükün sorunsuz taşıma garantisi veriyor, standart dışı ağırlık ve hacimdeki yüklerinizi de aynı güvenilir lojistik hizmetlerle taşıyoruz. İş makinası, boru hattı, vinç gibi ağır yük kapsamındaki ithalat ve ihracat yüklerinizden yaş ve kuru sebze-meyve, dondurulmuş gıda ürünlerine kadar her nitelik ve nicelikteki yükün ülkemize veya Katar denizyolu nakliyesi için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Katar ülkesine ait başlıca limanlar; Doha limanı ve Hamad limanıdır. Doha denizyolu nakliyesi ortalama transit süremiz 12-14 gün olarak gerçekleşmektedir.

Uluslararası nakliye sektörünün güvenilir isimleri arasında yer almamızı sağlayan hizmet kalitemiz sayesinde Katar parsiyel nakliye hizmetlerimizde memnuniyetinizi garanti ediyor, sektörün en avantajlı fiyatlarını değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Uzman ekibimiz ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyesine ilişkin tüm organize lojistik operasyonunu önceden, talepleriniz ve nakliyesi yapılacak yükün özellikleri doğrultusunda size özel şekilde planlar. Bu planlama sayesinde Katar-Türkiye lojistik ve nakliye hattında taşınacak yükün en kısa sürede ve ekonomik biçimde nakliyesi sağlanır.

Firmamız Katar nakliye fiyatları konusunda oldukça makul fiyatlar verebilmekte ve hizmetlerinde sadece lojistik operasyon sürecinin planlanmasında aktif olarak görev almakla kalmaz, bizzat sahada görev yapan teknik ekibiyle nakliyatı gerçekleştirilen yükünüzü sürekli denetim altında tutar. Yüklemeden varış noktasında kadar konteynerin nakliyesinin her aşamasında kontrolü elden bırakmayarak, firmanızın lojistik operasyonunda hiçbir pürüz çıkmaması ve nakliyenin belirlenen zaman zarfında tamamlanması sağlanır. Katar konteyner nakliye hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bir telefon açmanız yeterli.

    Türkiye-Katar Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • İthalat / İhracat Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Uçak Hizmeti

 

 

 

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram