Suriye Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Suriye Nakliye

Suriye nakliye

  1. Anasayfa
  2. Nakliye Ülkeleri
  3. Suriye Nakliye

Suriye, Lübnan,Irak, Ürdün ve İsrail ve Türkiye ile sınır komşusu olan bir ülkedir. Aynı zamanda Akdeniz’e de kıyısı vardır. Suriye üzerinde bulunduğu coğrafya açısından çok değerli bir konuma sahiptir. Irak, Ürdün, Suudi Arabistan gibi ülkelere nakliye yapılırken ithalat ve ihracat firmaları tarafından Suriye transit bölge olarak kullanılmaktadır. Başkenti Şam olmak üzere Halep ve Humus kentleri, karayolu nakliye faaliyetleri açısından Suriye önemli bir lokasyonda yer almaktadır. Türkiye’den Suriye’ye Suriye’den Türkiye’ye ve Türkiye üzerinden dünya ülkelerine her türlü nakliye faaliyetlerinde Gün-Hat Uluslararası Nakliyat olarak Hatay ofisimizden hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Merkez ofisi Suriye’ye çok yakın Akdeniz Bölgesi’nin liman şehri Hatay'da yer alan firmamız Gün-Hat Uluslararası Nakliyat, Türkiye-Suriye, Suriye-Türkiye, Suriye’den Ortadoğu ve Avrupa’ya taşınması istenilen her türlü yükünüzü karayolu ya da denizyolu ile nakletmektedir. Avrupa ülkelerinden İstanbul ve İzmir limanlarına gelen konteynerler, iç nakliye ile Mersin, Hatay gibi şehirlere aktarılır. Suriye’ye denizyolu ile konteyner nakliyesi Mersin ve İskenderun limanlarından, Suriye’nin Tartus, Baniyas, Jablah ve Latakia limanlarına yapılmaktadır.

Suriye ile kara sınırımız olduğu için, Suriye’ye nakliye yapılırken en çok tercih edilen yöntem karayolu ile nakliyedir. Türkiye ile Suriye arasındaki coğrafi yakınlık karayolu nakliye faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamıştır. Türkiye ile Suriye arasında karayolu nakliyesi yapılırken Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapıları kullanılır. Gün-Hat Uluslararası Nakliyat, Antakya’da yer alan merkez ofisimizle, Türkiye’den Suriye’ye karayolu ile nakliye süreçlerine dahil olmaktadır.

Türkiye-Suriye, Suriye-Türkiye arası karşılıklı nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için doğru adres; Gün-Hat Uluslararası Taşımacılık. Arayın, rotanızı oluşturalım…

Suriye’de Hangi Şehirlere Nakliyat Yapmaktayız

Başlıca nakliyat yapılan iller Lazkiye, Şam, Rakka, Palmira, Tartus, Halep, İdlip ve Humus’tur. Ülkemizden Suriye’ye nakliyat yapıldığı gibi Suriye’den diğer ülkelere de nakliyat hizmeti verilmektedir. Bu ülkeler arasında İran, Almanya, Rusya, İtalya, Fransa ve Amerika yer alır.Aktarma yaptığımız Suriye kapıları Cilvegözü,Öncüpınar.Çobanbey,Zeytindalı,Karkamış kapılarıdır. Deneyimli elemanlar ile iş birliği içinde çalışan firma sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Elemanlar özel eğitim almış uzman kişiler olduğu için size en kısa sürede sorun yaşamadan en iyi hizmeti vermektedir. 

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram