Ortadoğu Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Ortadoğu Nakliye

Ortadoğu nakliye

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Ortadoğu Nakliye

Ortadoğu Konteyner Yük Taşımacılığı

Arap ülkeleri taşımacılık için öne çıkan taşımacılık seçenekleri arasında en çok tercih edilen yöntem konteyner yük taşımacılığı olarak dikkat çeker. Başta Irak, Mısır, Lübnan gibi gelişmekte olan Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, bölgedeki birçok ülkeye Türkiye'den ciddi bir gönderim hacmi mevcuttur. Bu bağlamda, Ortadoğu konteyner yük taşımacılığı hizmetinin yoğun tercih edilebilirlik düzeyinde olduğunu söylemek de doğru olacaktır.

Karayolu Komple Taşımacılık

Ülkemizle sınır komşusu olan Suriye ya da Irak gibi ülkeler için doğrudan taşımacılık yöntemleri oldukça ideal hizmetler olarak değerlendirilir. Karayolu bağlantılarının da gelişmiş olması, Ortadoğu ülkelerine nakliye yapmak isteyenler için en ideal seçenekler arasında yer alır. Tüm bunların yanı sıra karayolu komple taşımacılık hizmetleri bölgeye hammadde ya da toptan mal gönderimi için de uygun bir opsiyon olarak değerlendirilir.

Ortadoğu Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Özellikle İran ya da Irak gibi ülkelerdeki petrol varlığı, bu gibi bölgeler için tehlikeli madde taşımacılığı gibi yöntemleri de öne çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra SRC5 Belgeli taşımacılık olarak da değerlendirilen petrol ya da doğalgaz taşımacılığı gibi hizmetler de Ortadoğu için oldukça sık tercih edilen lojistik hizmetlerdendir. Özellikle karayolu taşımacılığı yöntemlerin kullanıldığı bu süreçlerde ihtiyaç dahilinde karayolu ya da entegre taşımacılık yöntemleri de kullanılır.

Ortadoğu Soğuk Hava Taşımacılığı

Bölge için yoğun talep gören bir diğer lojistik hizmet de Ortadoğu soğuk hava taşımacılığı olarak öne çıkar. Özellikle gıda malzemeleri taşımacılığı gibi süreçlerde kullanılan soğuk hava lojistiği özel olarak tasarlanmış araçlarla yapıldığından ciddi bir maliyet gerektirir. Aynı şekilde soğuk hava taşımacılık yöntemleri Ortadoğu ülkeleri ile Türkiye arasında yapılan kapsamlı gıda ticaretinin hızlanması açısından stratejik bir lojistik hizmettir. Özet olarak soğuk hava taşımacılığı başta Irak ve Mısır gibi ülkeler olmak üzere bölgedeki uluslararası ticaretin önemli bir ayağını oluşturan süreç olarak değerlendirilir.

 

 

 

  Türkiye-Ortadoğu Karayolu ve Denizyolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 535 461 08 43
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • İthalat / İhracat Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Uçak Hizmeti

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram