Romanya Irak Nakliye - GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Romanya Irak Nakliye

Romanya Irak Transit nakliye hizmeti. Sektörün en avantajlı fiyat ve en hızlı teslimat seçenekleriyle Romanya Irak Nakliye hizmeti Gün-Hat nakliyat tarafından sizlere sunulmaktadır.

 1. Anasayfa
 2. Nakliye Ülkeleri
 3. Romanya Irak Nakliye

Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir depolarımızdan, Balkanlar’da ise Romanya ve Moldova depolarımızdan sağladığımız Karayolu Irak Parsiyel Lojistik Servislerimizle müşterilerimize geniş bir operasyon alanında hizmet sunmaktayız. İster Bağdat, Basra, Necef’e isterse Erbil, Dohuk, Musul’a Irak’ta tüm şehirlere kapı teslimatları sağlıyoruz. Parsiyel sevisimizin yanı sıra, tüm Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden başta Bulgaristan, Romanya, Moldova, Polonya, Türkiye, Ürdün, Lübnan ve diğer tüm ülkelerden Irak’a aktarmalı/aktarmasız tır seçenekleri ile hem Irak Parsiyel Taşımacılığı hem de Irak Komple Taşımacılığı hizmet veriyoruz.

 

Transit taşıma: Herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yolcu veya eşya taşıma işlemine denir.Günümüzde transit taşımacılıkta ana ilke geçiş serbestisidir. Fakat, geçmişte transit geçişten de vergi alınırdı.

 

Gün-Hat Uluslararası Nakliyat 17 yıllık deneyimlerimiz, kalite anlayışımız, müşterilerimize göstermiş olduğumuz özen her ortamda referans olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Gün-Hat Nakliyat Romanya nakliye konusunda, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Romanya Irak Transit nakliye , Romanya Azerbaycan Transit taşıma, Romanya Türkiye İthalat, Romanya Parsiyel ve Komple yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

 

Destinasyonlarımız:

 

 1. Ülke Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler:

   Romanya-Irak Karayolu Taşımacılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız:

Telefon : +90 326 225 24 17 (Pbx)
GSM : +90 539 744 49 54
E-mail: [email protected]

 

www.gunhatnakliyat.com

 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Kapıdan Kapıya Teslimat
 • Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri
 •  Depolama Hizmetleri
 •  Yurtiçi Dağıtım Hizmetleri
 • Hızlı ve Ekipmanlı Kamyon Hizmetleri
 • Kara + Deniz Hizmeti   
 •  Sal Kasa Taşımacılık
 • İthalat/İhracat Hizmetleri             

 

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK hakkinda
Gün - Hat Nakliyat

Uluslararası nakliyat firmaları arasında hizmet veren Gün-Hat Nakliyat, balkan ülkeleri ağırlıklı olarak birçok ülkeye Avrupa ülkeleri, Uzakdoğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Asya ülkelerine ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Adres
İletişim Bilgileri

Adres : Yavuz Selim Cad.Haraparası Mah. Tahir Necip İşh. C Blok No:9 Antakya / HATAY / TÜRKİYE

Gsm : +90 (539) 744 49 54

Telefon : +90 (326) 225 24 17

E-Mail : [email protected]

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Facebook GÜN-HAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Instagram